VRH ,,M,, 

24.8.2022

S velkou radostí oznamujeme, že 24.8.2022 přivedla na svět svá první miminka naše Kessinka. Porod probíhal skvěle ve 21:32 jsme přivítali prvního pejska(tmavý bílé znaky) hned následovala holčička(celočerná),další holčička(černá bílé znaky) a ve 22:36 přichází na svět poslední pejsek(tmavý bílé znaky). Kessinka se stará skvěle a prckové krásně prospívají. Štěňátka jsou po zdravotně testovaných rodičích.Děkuji moc Vendulce za možnost krýt Žakínem mám z prcků velkou radost :-)
odkaz na rodokmen štěňátek:
 

Maminka:
Ketty Pearl Bohemia
L2-HGA + HC CLEAR
HD - A/A, ED - 0/0, OCD - 0/0, PL - 0/0
DNA Profil
CAJC,BOJ
Maminkou štěňátek je naše modrá fenečka Kessie. Kessi je jemnějšího typu s pěknou samičí hlavou, výborně složeným uchem, rovnými zády a srpávným úhlením končetin. Kessi má velmi přátelskou a nekonfliktní povahu, miluje procházky ale bohužel výstavy jí nepřirostly k srdci ale i přesto se může pochlubit vítězstvím ve třídě mladých a získáním junior BOB .V jejím rodokmenu můžeme najít mnoho zahraničních předků např. z Polska, Anglie i Ruska.
Tatínek:
JCH. XENON STAFF KOMAS
L2-HGA + HC (test) CLEAR, DNA profil, MH - CLEAR, Lokus A - Ay/Ay
HD - A/A, ED - 0/0, OCD - 0/0, PL - 0/0
JUNIOR CHAMPION SLOVINSKA
KLUBOVÝ JUNIOR CHAMPION
2x CAC, 1x BOS
1x Res CACIB, 1x Res CAC
4x CAJC, 2x Junior BOB
Výborný, Velmi nadějný
Tatínkem je Žakín, je to velmi přátelský, klidný a nekonflitkní pes, střední síly kostry a správné velikosti, kompaktní. Žakín je zároveň vnukem našeho výstavně úspěšného Torýska – C.I.B.Multi.General Guardian Fransimo Bohemia.