VRH ,,I,, 

8.5.2021

 
Pro tento vrh byla propůjčena naše chs.
S velkou radostí světu oznamujeme , že 8.5.2021 přivedla na svět svá první miminka holčička z našeho vrhu F-Fedosia Starshine Bohemia.Porod se svojí paničkou zvládli na jedničku a světlo světa spatřilo krásných 5 žíhaných miminek (3 holčičky a 2 klucí). Štěňátka budou odchována na naší chs.STARSHINE BOHEMIA. Po zdravotně testovaných rodičích.  Zde bych chtěla ještě jednou pogratulovat Monče a Fedí a poděkovat za tak skvělou majitelku a paničku co Fedí má a už teď se těšíme na návštěvu miminek:-)
Více informací u majitelky p.Kapounové na tel.775 219 822 nebo e-mail:monikakapounova1@gmail.com
Samozřejmostí je smlouva, PP, očkovací průkaz EU + čip,pravidělně odčerveni,startovací balíček Calibra a Canvit a další dárečky,chovatelský servis.
Štěňátka jsou geneticky čistá na L2-HGA + HC, po zdravotně testovaných rodičích.
 
 
maminka Fedosia Starshine Bohemia
Fedosia, je fena střední síly kostry, kompaktní s výborným úhlením. Pěkně modelovaná hlava s tmavým okem. Je velmi temperamentní a přátelské a nekonflitkní povahy. V jejím rodokmenu najdeme nejen české předky ale i zahraniční. 
HD - A/A
PL - 0/0
ED - 1/1
OCD - 0/0
Spondylóza - negativní
Lokus A - ay/ay
DNA profil
 
tatínek Just Kidding Azog
Tatínkem štěňátek je importovaný pejsek z Německa domácky zvaný Gips, je to krásný žíhaný pes, střední síly kostry, kompaktního formátu s krásně modelovanou hlavou, tmavým okem a perfketním uchem. V jeho rodokmenu najdeme mnoho zahraničních psů nejen z Německa ale i z Anglie.
HD - A/A
PL - 0/0
ED - 0/0
OCD - 0/0
Spondylóza - negativní
DNA profil