12.10.2015

Dětičky  našeho Torýska v chs.Pearl Bohemia

Obdržela jsem nové fotečky dětiček našeho Torýska a naší odchovankyně Karolínky. Prckům již brzo budou 4 týdny a rostou jako z vody a jsou moc krásný a my z nich máme velkou radost. Posíláme moc pozdravů a děkujeme Mirče a Járovi za skvělou péči o maminku Karolínku a 8 prcků:-)

z toho to spojení je volný poslední chlapeček který nese jméno po svém tatínkovi:-)

ANGEL TORY PEARL BOHEMIA - VOLNÝ

 

10.10.2015 MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE

Na tuto výstavu se vždy moc těším je kousek od domova a nemusí mít člověk žádný stres:-)tato výstava pro nás byla i poslední v tomto roce a my jsme byli do poslední chvíle napnutý jak dopadneme. Byla to pro nás opravdu třešnička na dortu a úspěch byl velký nejenom našeho Torýska ale i jeho dcery Růženky - Rose-Anne Staff Komas která ve velké konkurenci vybojovala V1 CAJC a JUNIOR BOB posíláme gratulace Vendulce super úspěch:-)

třída šampionu psi - rozhodčí pan Šimek

CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA - V1 CAC,CACIB,BOS

!!!!!NEW INTERCHAMPION!!!!!!

třída štěňat feny

TUA VIPERA STAFF KOMAS - N

 

 

 

3-4.10.2015 CACIB LIPICA

Na tuto výstavu jsem se moc těšila je v krásném prostředí a my jsme vyrazily opět ve skvělé sestavě s Vendulkou, Luďou a našimi pejsky s kterýma se nám vedlo naprosto skvěle:-)!!

Moc gratuluji Vendulce která s dceruškou našeho Torýska - Růženkou (Rose- Anne Staff Komas) a maminkou naší Zmijušky- Mášenkou( Calypsa Podsrpenská Studánka) dojela šampiony a Růženka ještě dojela Junior šampiona klub+nominačku na cruft 2016!!moc gratulujeme super úspěch.

a teď naše úspěchy na výstavu s námi vyrazila i naše nejmladší Zmijuška(Tua Vipera Staff Komas) a její ochránce Torýsek(General Guardian Fransimo Bohemia) oba si vedli naprosto skvěle a já mám z našich úspěchu obrovskou radost a Torýskovi se povedlo získat i potřebné Cace a Boba pro Grand.Ch tak snad se nám ho povede v roce 2016 dojéct:-)

3.10.2015 rozhodčí Andrasz Korosz

třída štěňat feny

TUA VIPERA STAFF KOMAS - VN1, BEST MINOR PUPPY

třída šampionu 2 psi

CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA - V1 CAC CACIB BOB!!

4.10.2015 rozhodčí Walter Jungblut

třída štěňat feny

TUA VIPERA STAFF KOMAS - VN1, BEST MINOR PUPPY

třída šampionu 2 psi

CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA - V1 CAC,CACIB, BOS+NOMINATION CRUFTS 2016

 

3.10.2015 LADYNKA SLAVÍ 6 LET

Naše holčička v tento slaví 6 narozeniny a my jí přejeme hlavně moc zdravíčka a ať jsi stále tak úžasná,vše nejlepší i sourozencům.

19.9.2015 TORÝSEK JE TATÍNKEM:-)

V chs.Koubale se narodily 4 krásné miminka po našem Torýskovi:-)pyšnou maminkou prcků se stala Ashley Tina Koubale která na svět přivedla 3 holčičky a jedno chlapečka:-)Máme velkou radost a posíláme gratulace.z toho spojení je volná poslední žíhaná fenečka.více informací u paní Koubové tel.776 661 095 nebo e-mail alenakoubova@seznam.cz

BRISKA GIRL KOUBALE-VOLNÁ!!!

 

16.9.2015

TORÝSEK JE TATÍNKEM:-)

 

V tento den se Torýsek stal pyšným tatínkem hned 8 miminek:-)maminkou miminek je naše holčička z vrhu B-Blue Caroline Starshine Bohemia která svůj první porod zvládla na jedničku:-)jsem moc šťastná že se Karolínka opravdu pomamila a porod zvládla skvěle a rychle:-)Narodilo se 5 krásných modrých holčiček, 2 modří klucí a 1 krásný žíhaný pejsek:-)Všichní jsou v pořádku a maminka se o ně vzroně stará:-)více informací na webu www.pearlbohemia.cz/novinky/novinky-2015/ nebo u manželů Hajkových tel. 775 864 811 e-mail: mirka.hajek@seznam.cz

štěňátka jsou na nemoce L2HGA/HC CLEAR a maminka má DNA profil.

INFO O RODIČÍCH:

OTEC:CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA -Více info o Torýskovi v sekci Psi.

MATKA:BLUE CAROLINE STARSHINE BOHEMIA- Karolínka je krásná modrá fena s výborným rodokmenem. Má krásně modelovanou hlavu, silnou kostru a velice přátelskou povahu.

 

 

 

 

 

12.9.2015

 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA SBT PRAHA

Na tuto výstavu se přihlásilo rekordních 289 stafbulíčku výstava se pořádala v Dolních Počernicích.

Posuzování bylo ve třech kruzích a posuzování se ujala paní rozhodčí Daňková, pan Alan Heges a pan Laurent  R.Ford.

Výstavu jsme si moc užily a naši pejskové si vedli skvěle. Na výstavě se sešly i sourozenci naší Zmijušky jsou všichní moc krásní a nadějný:-)

Jako první se vystavil náš skvělý Torýsek který si vedl skvěle a odnesl si krásný posudek:-)

třída čestná - psi

CH.General Guardian Fransimo Bohemia V2

třída štěňat - feny 25 kousků:-)

TUA VIPERA STAFF KOMAS VN3!!:-)

Moc gratulujeme naší sestřičce Tekki - TEQUILA STAFF KOMAS která obdržela známku VN1 moc gratuluju Vendulce a jsem na ty naše holčičky moc pyšná a moc si vážím slov paní rozhodčí Daňkové která je moc pochválila a řekla že je to opravdu krásný a nadějný vrh:-)

                               

také jsem měla tu čest si vystavit skvělé Basínka - C.I.B. BARABBAS Z AGGAMI ve třídě veteránů kde jsme vybojovali krásné 4 místo děkuji za důvěru předvést Basínka je radost s ním jít do kruhu:-)

dcera našeho CH.General Guardian Fransimo Bohemia x ICH.FARGESIA STAFF KOMAS

ROSE - ANNE STAFF KOMAS třída mladých 34 fen

se skvěle předvedla a získala známku V mám z holčičky velkou radost:-)

11.9.2015

Zmijuška:-)

6.9.2015

 R.I.P.EMILKO:-(

(29.3.2013 - 5.9.2015)

Tento den jsem obdržela tu nejhorší zprávu holčička z našeho vrhu B Emilka - Burberry Blue Starshine zemřela a odešla za duhový most:-(((sbohem holčičko jednou se tam všichní sejdeme:-(((

2.9.2015

TUA VIPERA STAFF KOMAS

Aktuální fotečky naší holčičky:-)Zmijuška bude mít za 8 dní 4 měsíce a roste z ní krásná slečna:-)Ještě jednou děkuji Vendulce za tuto báječnou rošťandu:-)

30.8.2015

CAC TRBOVLJE SLOVINSKO

TŘIKRÁT HURÁÁ HURÁÁ HURÁÁ JE TO DOMA:-)

Tento den jsme vyrazily společně s Vendulkou a Luďkem na otočku na CAC výstavu do Slovinska:-)Zabojovat o další tituly a zadařilo se nám skvěle všem:-) a byl to príma den jako vždy:-)

Náš úžasný Torýsek dojel posledního CACE a může se pyšnit dalším šampionem:-)Jsem na něj neskutečně pyšná.

Velkou radost mám z Růženky(Rose-Anne Staff Komas) dcerušky našeho Torýska která vybojovala V1 CAJC BOJ:-)

rozhodčí paní Alenka Černe (SLO)

třída otevřená 2 psi

GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA V1 CAC

!!!!!NEW CHAMPION SLOVINSKA!!!!!

30.8.2015

KAROLÍNKA SE KRÁSNĚ KULATÍ:-)

V polovině září se v chs. PEARL BOHEMIA  https://www.pearlbohemia.cz/ narodí miminka po našem Torýskovi(CH.General Guardian Fransimo Bohemia). Pyšnou maminkou se stane naše odchovaná holčička z vrhu B a to Blue Caroline Starshine Bohemia moc se na miminka těšíme.

28.8.2015

TORÝSE BUDE TATÍNKEM:-)

V polovině září se v chs.KOUBALE narodí miminka po našem Torýskovi (CH.General Guardian Fransimo Bohemia) máme velkou radost. Maminkou štěňátek je Ashley Tina Koubale. Barva prcků se očekává černá,žíhaná s bílými znaky. Štěnda budou L2HGA/HC Clear. Více informací u paní Aleny Koubové tel. 776 661 095, alenakoubova@seznam.cz, město Velešín - Jihočeský kraj a samozřejmě i na našem webu:-)

15-16.8.2015

DOPPEL CACIB INNSBRUCK

Tyto dvě výstavy jsem si opět moc užila ve společnosti Vendulky a Luďi a jejich pejsků:-)Na výstavě jsme si všichní vedli naprosto skvěle a po oba dva dny naše česká výprava odvezla domu titul nejvyšší v sobotu jsme titul vybojovali s Torýskem a druhý den Vendulka s Percym a i skvěle si vedla dceruška našeho Torýska.Takže Vednulko ještě jednou velká gratulka:-)Bylo to jako vždy super:-)

15.8.2015 rozhodčí paní Mondo Gabrielli Maria Teresa

třída šampionu - 2 psi

GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA

V1 CACA CACIB BOB BIG 5!!!!!!!!!!!!!

16.8.2015 rozhodčí pan Ing.Bierwolf Hans

třída šampionu - 2 psi

GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA

V2 res.CACA

JSEM NA NAŠEHO TORÝSKA NESKUTEČNĚ PYŠNÁ!!!!

 

13.8.2015

BŘEZOST POTVRZENA

S velkou radostí oznamuje že se v polovině září narodí miminka po našem Torýskovi - CH.KLUB.CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA:-)Maminkou štěňátek je krásná modrá Karolínka - BLUE CAROLINE STARSHINE BOHEMIA - Karolínka je naší odchovanou holčičkou z vrhu B je to dcera mé úžasné Ladynky(KETTY FELICITY CHEER) na miminka se moc těšíme. Očekává se barva modrá, černá,žíhaná s bílými znaky. Štěňátka budou po svých rodičích L2HGA/HC CLEAR.

Karolínka žije u manželů Hájkových v chs.PEARL BOHEMIA kde budou miminka i odchována.

INFO O RODIČÍCH:

BLUE CAROLINE STARSHINE BOHEMIA

Karolínka je krásná modrá fena s výborným rodokmenem. Má krásně modelovanou hlavu, silnou kostru a velice přátelskou povahu.

CH.CLUB.CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA

Torýsek je krásný žíhaný pes, standartní výšky, krásně modelované hlavy a správného ucha. Nese modrý gen po svých rodičích. Je i velici úspěšný na výstavách více v záložce psi.

 

30.7.2015

 RAKOUSKÝ ŠAMPION

Dnes na nás ve schránce čekalo krásné překvapení a to Torýskovo rakouský šampík:-)Jsme na našeho chlapečka moc pyšný:-)

CH.CLUB.CH GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA

 

 

20.7.2015

 ZMIJUŠKA-TUA VIPERA STAFF KOMAS

Tak jsme se konečně dočkali a máme Zmijušku doma:-)děkuji moc Vendulce - Václavě Zwiefelhoferový za tuto úžasnou fenečku a krásné dárečky pro naší berušku:-)

 

11.7.2015 Mezinárodní výstava Oberwart

Na tuto výstavu jsme opět vyráželi ve skvělém složení já a Torýsek s Vendoulkou a Luďkem kteří sebou brali dcerušku našeho Torýska Růženku a krásného jejich odchovance Percyho. Na této výstavě se nám všem vedlo skvěle:-)Všechny pejsky si vzala do parády Vendulka a vyběhala s nima velké úspěchy za což jí patří neskutečné díky jsem na vás moc pyšná.

rozhodčí paní Katalin Radvanszky(Maďarko)

třída otevřená 3 psi

GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA - V1 CACA!!!!

Tímto náš úžasný Torýsek splnil podmínky pro přiznání titulu CHAMPION RAKOUSKA:-)!!

JSME NA NAŠEHO CHLAPEČKA NESMÍRNĚ PYŠNÝ!!!

i dceruška našeho Torýska si vedla skvěle:-)

třída mladých feny - 3

ROSE - ANNE STAFF KOMAS - V2

21.6.2015

Úspěch dcerušky našeho Torýska

Rose-Anne Staff Komas

CACIB BLED

20.6.2015 rozhodčí pan Keith Lovell

třída mladých V2

21.6.2015 rozhodčí pan Joe Lobb

třída mladých V1 CAJC

POSÍLÁME VELKÉ GRATULACE HOLČIČKY SUPER ÚSPĚCH:-)

 

BILLY BOY STARSHINE BOHEMIA

Billy se stal krycím psem v naší chs.Starshine Bohemia více info ve složce psi

16.6.2015 Krásný prckové z chs.STAFF KOMAS

Naše Zmijuška roste do krásy:-)

Baštíme:-)

 

 16.6.2015

NÁVŠTĚVA V CHS.BOHEMIA VAJGAR A STAFF KOMAS:-)

Tento den jsme si udělali výlet s Vendulkama a vyrazili jsme se podívat na dětičky našeho Torýska:-)máme z nich velkou radost a děkujeme MIládce za super návštěvu a pomazlení s prcky a aby toho nebylo málo ještě jsme se museli pomazlit s nádhernými prcky v chs.Staff Komas kde máme naší zmijušku:-)

Poslední volný pejsek po našem Torýskovi v chs.Bohemia Vajgar

Pejsek je standartní má krásně modelovanou hlavičku, silnou kostru výreznější žíhání. Vhodný na chov,sport a jako společník do života. Určitě bychom byli rádi kdyby tento nadějný pejsek byl viděn i na výstavách je opravdu moc krásný:-)ponese si i modrý gen po svém otci.

Bacardi Bohemia Vajgar

Kontakt:

Milada Trávníčková

tel. 604 264 009

e.mail: keps1@seznam.cz

 

PRCKOVÉ Z BOHEMIA VAJGAR

23.5.2015

KRÁSNÉ FOCENÍ S NAŠÍ SMEČKOU

KETTY FELICITY CHEER 5 A PŮL LET

KLUB.CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA 5 LET

COLD ICE QUEEN FRANSIMO BOHEMIA 3 ROKY

 

18.5.2015

PLÁNOVANÉ KRYTÍ V CHS.PEARL BOHEMIA

 

S velkou radostí oznamuji, že tento rok 2015 se uskuteční krásné krytí dcery naší Ladynky(Kety Felicity Cheer x Jch.Nitroline Fransimo Bohemia) a to Blue Caroline Starshine Bohemia a tatínkem budoucích prcků bude náš Torýsek Club.CH.General Guardian Fransimo Bohemia.Na miminka se moooc těšíme.Informace o krytí na webu u majitelů Karolínky-manželé Hájkovi https://www.pearlbohemia.cz/

 

 

16.5.2015

,,WINNIE,, COLD ICE QUEEN FRANSIMO BOHEMIA 3 ROKY

10.5.2015

Konečně jsem se dočkala:-)

Rok se s rokem sešel a já se dočkala vytoužené fenečky po Mášence:-)

Mášenku znám od jejího štěněcího věku  hned jsem si jí zamilovala je to skvělá temperametní fenečka s úžasnou povahou. Když jsem v roce 2014 osobně poznala budoucího tatínka vrhu bylo jasno -  přeju si holčičku po Mášence a tak se nám to splnilo:-)

Narodil se 1 pejsek a 5 feneček.

Touto cestou moc děkuji Vendulce za možnost mít fenečku z tohoto skvělého spojení.

!!! Rezervace příjmáme na žíhaného pejska a 2 žíhané fenky !!!

Informace na tel: + 420 607 965 509, E-mail: staffkomas@seznam.cz

https://www.staff-komas.cz/odchovy/t/

Info o rodičích:

Tatínek štěňátek domácky zvaný "Aderes" je krásný temperamentní pes, standardní výšky, krásně modelované hlavy, správným uchem, tmavým okem, má střední sílu kostry. Na výstavách se mu také nedaří nejhůře i když zrovna není z tohoto prostředí nadšený :)) Má na svém kontě titul Junior šampiona :) Jeho rodokmen je velice zajímavý. Přes otce v něm koluje švédská a španělská krev která se v českém chovu téměř nevyskytuje. Přes jeho matku je zde rakouská krev, která je v našem chovu již úspěšně ověřena :) Aderes se stal poprvé tatínkem a tak máme radost, že se jeho první štěňátka  narodila právě v naší chov.st.  a v CZ :))

Maminka naše "Máša" je velmi živá temperamentní fenka, střední síly kostry, správné velikosti, pěkně utvářené hlavy s tmavým okem.Na výstavním poli si Mášenka vybojovala několik titulů a má před dokončením šampionátu Slovinska a na kontě má Klubového junior šampiona.Její rodokmen je přes otce také zahraniční a to Rusko-Finský. Její matka je českého chovu, kde se najde i náš odchov a naše zakladatelka chovu ;)

Oba rodiče jsou zdravotně testování mají oficiální výsledky HD, ED, PL oba jsou clear na L2-HGA + HC a Mášenka má ještě DNA profil psa.

 

6.5.2015

Torýskovi se narodila miminka:-)

V chs.Bohemia Vajgar se narodilo 5 krásných miminek po našem Torýskovi(Club.CH.General Guardian Fransimo Bohemia) dva klucí jako bucí žíhané barvy a 3 princezničky holčičky jedna zlatá a dvě žíhané.Máme z miminek velkou radost a posíláme pozdravy a pohlazení prckům a mamince Jessie(Lucrecia Staff Komas). Více informací na webu https://www.bohemiavajgar.cz/ nebo u majitelky - Milada Trávníčková 604264009   keps1@seznam.cz

Info o rodičích:

Štěňátka jsou L2-HGA + HC - clear

otec...
CLUB.CH GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA
Torýsek je krásný žíhaný pes, standardní výšky, krásně modelované hlavy a  správného ucha.
Nese také modrý gen po svém otci.

CLUB CHAMPION SBTC CZ ,4x CACIB, 3x BOB, 1x BOS, 9x CAC, 4x Best Male,4x Res CACIB, 6x Res CAC, 1x CAJC, BIG III, 7x V3, 5x V4,KARAWANKEN WINNER 2014,Krajský vítěz, vítěz třídy,  výborný, velmi nadějný

matka...
  Lucrecia Staff Komas
Temperamentní červená fena s krásným pigmentem, tmavým okem krásně modelovanou hlavou, výborným pohybem, po výstavně úspěšných rodíčích po matce s Rusko Finským rodokmenem. Jessi je velice temperamentní což ráda předvádí i na poli pracovním a tak nejen že má i před dokončením šampionátu Slovinska,ale sbírá i nějaké ty pracovní zkoušky.

 

2.5.2015

MVP PRAHA

Na této výstavě se předvedl náš chlapeček z vrhu A - Albertini Blue Starshine Bohemia a se svým páníčkem si vedli skvěle. Klucí děkuji a moc gratuluji:-)

Třída otevřená 8 psů

Rozhodčí Dusan Paunovic(SRB)

Albertini Blue Starshine Bohemia V 3

25.4.2015

MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE

Na tuto výstavu jsem se moc těšila jelikož jí máme za rohem:-)a na výstavě jsme se sešly se skvělou partou lidiček a s naším odchovem. Na výstavu se mnouvyrazil můj brácha který vystavil i našeho chlapečka z vrhu B za co mu moc děkuji:-)

 třída otevřená 9 psů rozhodčí Iuza Beradze

Club.CH.General Guardian Fransimo Bohemia V2 res.CAC res.CACIB

Billy Boy Starshine Bohemia V4

třída otevřená 9 fen

Blue Caroline Starshine Bohemia V

Jsem na náš odchov moc pyšná a na našeho Torýska udělali jste mi velkou radost:-)

Na této výstavě byla předvedena i dceruška našeho Torýska Růženka moc gaŕatulujeme máme radost:-)

 

Feny - třída dorostu

Velmi nadějná 4 - ROSE-ANNE STAFF KOMAS

A společné foto rodinky tatínek a dceruška:-)

 

 

 

15.04.2015

Doporučujeme krásná miminka SBT v chs.Staff Komas

Dne 15.04.2015 se narodila krásná štěňátka ze zahraničního krytí v Rakousku

Máme 4 pejsky a 2 fenky, jedná se o vrh "S"

Štěňátka jsou geneticky clear na L2-HGA / Puppies are genetically clear of L2-HGA

https://www.staff-komas.cz/odchovy/s/

 

Rezervace přijímáme pouze na pejsky !!!

Více informací na tel: + 420 607 965 509 nebo na staffkomas@seznam.cz

Fotoalbum štěňátek ve věku 4 dny - zde:

13.4.2015

Torýsek bude tatínkem:-)

Info o rodičích

CLUB.CH GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA

Torýsek je krásný žíhaný pes, standardní výšky, krásně modelované hlavy a  správného ucha.

Nese také modrý gen po svém otci.

 Lucrecia Staff Komas

temperamentí červená fena s krásným pigmentem, tmavým okem krásně modelovanou hlavou, výborným pohybem, po výstavně úspěšných rodíčch po matce s rusko finským rodokmenem. Jessi je velice temperamentní což ráda předvádí i na poli pracovním a tak nejen že má i před dokončením šampionátu slovinska tak sbírá i nějaké ty pracovní zkoušky

více info u majitelky Jessie

Trávníčková Milada

604264009

keps1@seznam.cz

https://www.bohemiavajgar.cz/

 

 

 

12.4.2015

DOPORUČUJEME KRÁSNÁ ŠTĚŇÁTKA AST!!

Dnes 08.04.2015 se narodila štěňátka Amerického stafordšírského teriéra, jedná se o poslední vrh naší Ruské carevny a zároveň jde i o poslední v...rh Amstaffů v CHS Staff Komas.
Na svět přišlo 5 pějsků a 2 fenky. Barva zlatá a modroplavá.

INFO na tel. 607 965 509 e-mail: staffkomas@seznam.cz

https://staff-komas.webnode.cz/stenata/

odkaz na fotečky miminek:-)

 

 


 

12.4.2015

BILLY BOY STARSHINE BOHEMIA

(KETTY FELICITY CHEER X JCH.NITROLINE FRANSIMO BOHEMIA)

Tetno víkend jsme měli na starost našeho chlapečka z vrhu B - Billýska kterého si vzal na starost můj brácha kterému za to moc děkuji. Billy k nám zapadl skvěle a po celý víkend mu dělali společnost bráchovo stafbulíčkové.

2.4.2015

WINNÍČEK SLAVÍ 3 ROKY:-)

(COLD ICE-QUEEN FRANSIMO BOHEMIA)

Dnes jsou tomu již 3 roky co se narodila naše bláznivá strakoška Winnie .Říká se že čím je pes starší tím je více klidnější ale u Winníčka je to naopak její temperament a energie každý rok stoupá a ona nás každý den překvapí nějakou lumpárnou:-)Tak ty náš prdloušku hlavně moc zdravíčka a krásné narozeniny:-)

               

 

1.4.2015

TORÝSEK SLAVÍ 5 LET :-)

(CLUB.CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA)

Dnes je tomu již 5 let co se narodil náš výjmečný Torýsek - chlapečku náš přejeme ti hlavně moc zdravíčka a buď stále tak úžasný krásné narozeniny přejeme i sourozencům:-)

29.3.2015

VRH B SLAVÍ 2 ROKY

(KETTY FELICITY CHEER X JCH.NITROLINE FRANSIMO BOHEMIA)

Dnes jsou tomu již dva roky co se narodilo 6 krásných miminek v naší chs.STARSHI BOHEMIA:-)
Karolínko,Beasty,Emilko,Bártíku,Aresko a Billýsku přejeme moc zdravíčka,spousty lásky a páníčkům moc děkuji za skvělou péči a domov pro naše odchovánky:-)

28.3.2015

IHA SALZBURG

Tento den jsme vyrazili s Vendulkou Zwiefelhoferovou směr Salzburg na výstavu s naším Torýskem. Den jsme si skvělu všichní užily:-)

rozhodčí Kappacher Friederike

třída otevřená 8 psů

General Guardian Fransimo Bohemia V4

NAŠÍ KLUCÍ Z VRHU A,B

7.3.2015

Klubová výstava SBTC CZ při Oblastní výstavě

 v Českých Budějovicích

Tak jsme se dočkali a poprvé se klubová výstava SBT konala v jižních čechách a to jen 30 km od našeho domova děkuji klubu za to že se výstava konala poprvé v ČB:-)

Rozhodčí pro psy byl pan MVDr. Stanislav Bučko (SK), pro feny pan Tibor Havelka (SK)

Tato výstava byla jedním slovem skvělá po celou dobu výstavy jsme se jen všichní smáli, povídali a vystavovali prostě úžasné a tak jak to má být:-)Já si opravdu zavystavolala a to s našimi pejsky a běhala z třídy do třídy a vedlo se nám skvěle. Chtěla bych moc poděkovat majitelům našich odchovů za péči a lásku pro naše klučíky a skvělý domov.

Northpoints Tough Guy (Sunset Blaze of Glory From Belnite X Northpoints Undisputed Queen) tento krásný pejsek mi byl svěřen od Vaška Kohúta a Dačího jsem vystavovala ve třídě mladých kde bylo 14 pejsků a my si vedli skvěle a vybojovali krásné 4 místo. Posílám gratulace majiteli a děkuji za svěření tohoto krasavce.

Do mezitřídy jsem nastupovala s naším odchovancem z vrhu B - Billy Boy Starshine Bohemia (Ketty Felicity Cheer x Jch.Nitroline Fransimo Bohemia) pro Billýska to byla první výstava a tak bylo pro něj vše nové krásně se předvedl v pohybu za který byl od pana rozhodčího moc pochválený ale ten postoj nám moc nešel:-) i tak si odnesl krásný posudek a známku VD. Zde chci hlavně poděkovat majitelům za péči o Billýska a jak během 14 dnů dali chlapečka do skvělé kondice a zamakali na přípravu na výstavu děkuji.

Dalé jsem si do párady vzala už ostříleného Albertini Blue Starshine Bohemia (Ketty Felicity Cheer x Club.Ch.General Guardian Fransimo Bohemia) který nastoupil do třídy otevřené kde bylo celkem 13 psů. A my se vedli skvěle a odnesli jsme si známku V2 res.cac.

a jak se říká to nejlepší nakonec tak jsem s naším Torýskem (Club.Ch.General Guardian Fransimo Bohemia) nastoupila do třídy čestné kde z pěti pejsků jsme dostali krásný posudek a známku V3. Na této výstavě jsme s Torýskem obdrželi i pohár a obojek s diplomem za klubového šampiona třikrát hurá hurá hurá:-)Jsem na tebe pyšná ty klučíku náš:-)

Na výstavě byla také krásné dceruška našeho Torýska a to Růženka (ROSE-ANNE STAFF KOMAS) která si odnesla známku Velmi Nadějná a tak muselo být i foto dcerušky a tatínka:-))

4.3.2015

FARMA HELENA - BRANDLÍN

Tento den nás strýček - bráška vyvezl na krásný výlet za Helčou Sukovou na její farmu. Byl to úžasný den a moc jsme si to všichní užily. Ještě jednou moc Helčo děkujeme.

 

23.2.2015

PROCHÁZKA:-)

Počasí nám přeje a tak si užíváme procházek na plno:-)

21.2.2015

CESSY STARSHINE BOHEMIA

(COLD ICE-QUEEN FRANSIMO BOHEMIA X KLUB.CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA)

V sobotu jsem vyrazila na návštěvu za Zarunkou a její paničkou Peťou a bylo to moc fajn:-)Zaruška má od své paničky opravdu luxus:-)děkuju holčičky za super den..

21.2.2015

Rose-Anne Staff Komas ve věku 5,5 měsíce

Aktuální foto dcerušky našeho Torýska:-)

ze spojení ICH. FARGESIA STAFF KOMAS x KLUB.CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA.

8.2.2015

ALBERTINI BLUE STARSHINE BOHEMIA

(KETTY FELICITY CHEER X KLUB.CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA)

Obdržela jsem krásné fotečky Albíska který si užíval skvělou dovolenou se svým páníčkem na horách.Klucí moc děkuji za fotečky:-)

 

 

 

7.2.2015

Krásná procházka v naší vesničce Bečice:-))

7.2.2015

CYRUS STARSHINE BOHEMIA

(COLD ICE-QUEEN FRANSIMO BOHEMIA X KLUB.CH.GENERAL GUARDIAN FRANSIMO BOHEMIA)

Dnes jsem obdržela krásné fotečky Cyrouška který žije u našich přátel -manželé Havlišů. Moc děkuji za fotečky a skvělý domov který u vás Cyroušek má děkuju:-)https://havlisovi.webnode.cz/ Na fotkách se svými parťáky Dýnouškem(X-Burbon Fransimo Bohemia) a Kesinkou(Cassiopea Moravia Knight).

 

10.1.2015

NÁVŠTĚVA V CHS.STAFF KOMAS

Dnes jsem vyrazila za Vendulkou podívat se na holčičku po našem Torýskovi(Klub.CH.General Guardian Fransimo Bohemia) a Farínce(ICH. FARGESIA STAFF KOMAS). Růženka(ROSE-ANNE STAFF KOMAS) je krásná fenečka s nádherným výrazem roste opravdu do krásy. Je to zatím neskutečné torpédo:-) Vendulko děkuji za skvělej den:-)

29.12.2014

NAHÁŇKA - POSLEDNÍ LEČ

Poprvé jsem měla možnost na vlastní kůži zažít naháňku s týmem stafbulíčku a dalších plemen. Pozvání jsem dostala od svého brášky - Jaroslava Marka a kamaráda - Mgr. Ruda Slaba tím jim moc děkuji. Musím zde hlavně napsat jak vůdci mají skvěle vybavené pejsky ať už jsou to ochrané vesty či obojky GPS mají můj obdiv a respekt za práci kterou odváději při práci jak vůdci tak pejskové. Přeju vám do další sezóny 2015 úspěšný lov!!

Jednalo se o profesionálně zajištěnou akci v lesích v blízkosti Orlíku a Zvíkova. Jednalo se o naháňku se slíděním,
 kdy se zvěř loví ze zvýšených střeleckých stanovišť rozmístěných na velké ploše loveckého revíru.
Práce psů byla velmi náročná pro velkou rozlohu lečí (dohromady přes 1000ha).
 Pracovalo přes 60 psů rozdělených do 3 pracovních skupin.
 Převážně se jednalo o "profesionální" smečky, které byly již dlouho před sezónou osloveny a
 které jsou schopny postavit dostatečné množství psů s požadovanými schopnostmi.
 Práce psů i jejich vůdců byla velmi náročná i vzhledem k množství zvěře.
 O profesionalitě svědčí i hladký průběh bez újmy na zdraví psů.
 Naši psi pracovali nejen jako honiči, ale i při dosledech a pomohli vyřešit i několik potencionálně nebezpečných situací, kdy došlo k postřelení černé zvěře.